Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Hatırlarsınız ki Battlefield 1’in hemen hemen 2 sene önce yani 2016’da yayınlanması ile BF serisi hiç olmadığı kadar ünlü olmayı başarmıştı. Özellikle (her zaman ki gibi) multiplayer modu herkesin ilgisini çekmişti. BF1’in ardından çok uzun bir zamandır seri konusundaki sessizliğini koruyan EA, sonunda günümüzü aydınlatmaya başladı.. 😊

@Battlefield isimli Twitter hesabından paylaşılan görsel ile Twitch, Youtube, Mixer ve Battlefield.com üzerinden ayın 23’ünde Türkiye saati ile saat 15:00’da bir açıklama yapılacağı belirtildi. Yani oyun ile alakalı hemen hemen tüm bilgileri haftaya Çarşamba günü öğreneceğiz.

Yapılan farklı bir açıklamada oyunun hikaye moduna gerçekten ağırlık verileceğide bahsedilmiş. Bunun dışında oyun hakkındaki söylentilere gelirsek: birçok kişi beşinci oyunun Vietnam’da geçeceğini iddia ediyor. Nedeni ise tabii ki ismi([V]ietnam). Açıkçası bana kalırsa filmin Vietnam’da geçmesi çok iyi olur. Ancak tek söylenti bu değil. Oyunun ikinci dünya savaşında geçebileceği hakkında bir söylentide var ancak ne kadar olağan, bilemeyeceğiz.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.