Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

– Zaferin Bedeli – 

– Görüldüğü Çizgi Roman : Earth-2 #1 ( 2012 )

Çizgi romanlardan bildiğimiz üzere kaç kere ölürse ölsün Batman her seferinde geri gelmenin bir yolunu bulur . Bunu aynı şekilde Alternatif evrenler için söyleyemeyiz .

Dc’s New-52 ile başlayan yeni evren’lerle birbirinde farklı evrenlerle tanıştık . Bunlardan biri olan Earth-2 de işler bizim dünyamız daki gibi yürümedi  .Darkseid dünyayı işgal ettiğinde Wonder Woman , Superman ve Batman , hepsi birer birer öldüler . En azından Batman ölmeden önce Parademonlara bir virüs yüklemeyi başardı ve bir süreliğinede olsa savaşı bitirmeyi başardı . Onların bu fedakarlığı sonraki kahramanların önünü açtı .

Böylece bir listenin daha sonuna gelmiş olduk . Daha fazlası için önerilerini varsa altta yorum olarak belirtmeyi unutmayın .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

5 Responses

  • Murat Mert Ağbulut

   Zevkler ve renkler tartışılmaz ama yapabileceğim birşey yok. O kadar STAR WARS varken Lotr mı izleyeyim. Sadece JAR JAR BINKS bile tüm seriyi alabilir. 🙂 🙂 🙂

   Cevapla
  • Murat Mert Ağbulut

   Yeni fragman çıktığında neden olmasın? Tabiki yaparım sizin gibi fanlarımız oldukça 😉

   Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.