Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Başlamadan önce belirtmekte fayda var; bu haber, Russo kardeşlerin yaptığı açıklamaya yönelik ve film zevkinizi kaçırabilecek ufak bir bilgiyi içermekte.. Bu bir spoiler uyarısı olsun..

Vizyona gelmesine yaklaşık bir buçuk ay kalan Infinity War’dan gelen bilgiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan birçok fotoğrafın ardından bugün filmin konusu hakkındaki önemli bir sorunun daha cevabını öğrendik. Avengers, neden Wakanda’da?

Filmin yönetmenleri Russo kardeşler, EW dergisi tarafından yayınlanan röportajlarında bu sorumuza ışık tutmayı başarmışlar..

Vision, film konusu için çok önemli olan ancak pek önemsenmeyen bir karakter. Açıkça belli oluyor ki karakterlerin çıkarları yüzünden Vision’ın hayatı tehlikeye girecek ve Vision’ın hayatı Thanos’un emelleri ile çelişecek. Yani Vision, Thanos’a bir şeyler vermeli. Captain, onu Wakanda’ya getirerekten bir seçim yapmış oldu. Tüm Dünya, sonsuzluk taşını korumak için Thanos’un karşısındaki son duruşunu yapacak. Bu son duruşu yapmak için en iyi yer ise Wakanda.

-Anthony Russo

Yani bu cümleden anladığımız üzere herkes sırf Vision ve sonsuzluk taşını korumak için son savunma hattı olan Wakanda’ya toplanmış. Büyük bir savaşın kötü sonuçlarından kaçınmak için yapılacak en iyi hamlelerden birisi de bu olsa gerek…

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.