Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bugün Marvel, Infinity War’a 50 gün kalmasının şerefine resmen bombalamaya başladı! Yayınlanan bu fotoğraflardan birkaç saat önce bir çok poster, ondan önce ise ufak bir teaser yayınlanmıştı. Şimdi ise sekiz tane fotoğrafı bizlerle buluşturdular! Bugünden sonra yeni bir fragmanın yayınlanacağı ve onlarca TV spotun bizlerle paylaştırılacağı günler başlamış olacak gibi görünüyor :p

Thanos çıldırmış olmalı!

İşte bu mükemmel bir sahne! Fotoğraf paylaşıldığından dolayı bu sahneyi sonraki fragmanda görmeme olasılığımız yok gibi bir şey. Bu arada fotoğrafta ne olduğunu merak edenleri şöyle alalım; Fotoğrafta bulunan gezegen Titan. Titan, Thanos’un doğduğu ve yönettiği(Aslında üzerinde kimse yaşamadığından neyi yönettiği de tartışılır tabii.) gezegeni. Anlaşılan Thanos gezegenini Dünya ile çarpıştırıp Dünya’yı yoketmeyi planlıyor.

Galaksinin Koruyucuları ve Thor

Thor ve Galaksinin Koruyucularının Thanos’un amacını engellemek için uzaydaki bir portalı kapatacağını hepimiz biliyoruz. Ancak bu fotoğraftaki asıl soru ekibin geri kalanının nerede olduğu?

Loki

Hala daha kimin tarafında olduğunu dahi anlayamadığımız, bir garip adam. Loki..

Captain, Black Widow ve War Machine..

Rhodes’u son gördüğümüzde daha yürümeyi öğreniyordu. Stark Industries sağolsun artık adam gibi yürümeye başlamış galiba..(Kesinlikle viral reklam değil)

Fotoğrafların devamını görmek için diğer sayfaya buyrunuz..

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.