Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde, geek dünyası tarihin en büyük süperkahraman filmlerinden biriyle karşı karşıya kalacak. Marvel Stüdyoları sinematik evrenlerini yeni bir çıtaya yükseltiyor ve bu gelişmeyide önümüzdeki sene gelecek olan Avengers: Infinity War ile yapacak.

Marvel uzun süredir senaryoyu çok gizli tutuyor ve paylaşmamakta ısrar ediyordu. Ama görünüşe göre fanlar hikayeye bir ilk bakış atmayı başarmış. Thor: Ragnarok ve Black Panther içinde bu tarz hikaye özetleri yayınlandı ve onlarıda sizinle paylaşacağız ama şimdilik şu Infinity War özetini sizlerle paylaşalım:

” Avengers ve müttefikleri dünyayı tek bir kişinin koruyamayacağı tehditlerden korumaya çalışırken, kozmik gölgelerden yeni bri tehdit geliyor: Thanos. Intergalaktik bir kötülük abidesi olarak, amacı 6 sonsuzluk taşının (sonsuz güce sahip ekipmanlar’ın) tamamını toplamak ve onları kendi deli fikirlerini tüm evren üzerinde gerçekleştirmek. Avengers’ın bu güne kadar savaştığı ve yaşadığı herşey bu güne kadar onları buraya getirdi. Ayrıca dünyanın ve evrenin kaderi hiç bu kadar tehlike altında olmamıştı. “

Ilk özet bazı spesifik detaylar dışında fazla şey vermesede Thanos’un filmdeki yansıtılışının Loki veya Ultron gibi olmayacağını söyleyebiliriz. Deli Titan’ın aklında amacına ulaşmak dışında birşey yok. Ve Civil War’dan sonra ekibin dağıldığını da düşünürsek ekip birlikte çalışmaya zorlanacak ve bu durum herkes için ilginç olabilir. Ayrıca Thanos’un gücünü de ele alırsak herkesin canlı çıkacağına dair bir kesinlik yok diyebilirmiyiz ???

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.