Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa
DİKKAT! Yazımız filmi henüz izlememiş olanlar için spoiler içerebilir. Sonra vay efendim ben görmedim bilmiyordum demeyiniz lütfen.

Vizyona girişinden bu yana haftalar geçmesine rağmen, acıklı ölüm sahneleriyle yıkıcı etkilerini hala üzerimizde hissettiğimiz Avengers: Infinity War şimdi de akıllara bir soru getiriyor; daha önce ölmüş olan MCU karakterlerini serinin devam filminde görme ihtimalimiz var mı?

Söylentilere göre, aktör Aaron Taylor-Johnson Avengers 4 filminin setinin yer aldığı yerde görülmüş. Taylor-JohnsonAvengers: Age of Ultron filminde Pietro Maximoff/Quicksilver karakterini oynamıştı.

Peki Quicksilver dönecekse, bu nasıl olacak?

Filmin genelinin zaman yolculuğu üzerine kurulu olduğunu düşünen teorileri ve set fotoğraflarını göz önünde bulundurursak, Quicksilver’ın bir flashback sahnesinde görünme ihtimali bulunuyor.

Başka bir teori ise, Infinity War‘dan sonra hayatta kalan Avengers ekibinin, Thanos’un parmak şıklatmasıyla yok edilen milyonlarca hayatı kurtarmak isterken, bu olaydan önce ölen karakterleri de geri döndürmeleri yönünde.

Ancak, bu muhtemelen bir dizi yeni probleme neden olabileceğinden bu ihtimal pek de mantıklı görünmüyor.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.