Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bugün, kendi hesabından paylaştığı fotoğraflar ile Emma Fuhrmann’in Avengers 4’te Ant-Man’in kızı Cassie Lang’in biraz daha büyük halini oynayacağını öğrendik!

Soldaki ilk ve ikinci Ant-Man filminde oynayan eski oyuncu. Sağdaki ise yeni.

Dikkat! Buradan sonrası spoiler içerebilir!

Hatırlar mısınız bilmem ancak aylar önce Avengers 4 setinden bir çok fotoğraf sızdırılmıştı. Bu fotoğraflarda Thor ve Cap gibi hikayenin temel kahramanlarının ilk Avengers filmindeki halleri ile göründüğünü görmüştük. Hatta bazı fotoğraflarda yanlarında Ant-Man’in ve şuanki yaşındaki Tony’nin de olduğunu görmüştük.

Şimdi bu yeni oyuncu ile konumuzun alakasının ne olduğunu merak ediyorsanız şimdi o kısma geliyorum. Eski oyuncu ile yeni oyuncu arasında yedi yaş gibi büyük bir fark var. (Ayrıca bu yeni oyuncunun yaşından büyük gösterdiğini de belirtmekte fayda var.) Bir çok kişinin ve benim düşünceme göre Avengers ekibi, Infinity War’da paramparça olacak. Bu kötü olayın olduğunu varsayaraktan 4. filmde bir zaman atlamasının yapılabileceğini düşünüyorum. Bu arada belirtmeden geçmeyelim: Cassie Lang, çizgi romanlarda genç Avengers’ların oluşturduğu bir takıma üye. Yani Avengers dağılmışken yeni bir Avengees oluşmaya başlayabilir. (Bir anda bu kadar yaş farkı olan bir oyuncunun alınmasının temel bir nedeni olmalı bence..)

Yukarıda gördüğünüz fotoğraf Avengers 4 setinden. Gördüğünüz üzere Cap’in kostümü, Avengers filmindeki kostümü. Ne kadar mantıklı bilmiyoruz ancak Tony ve Scott’ın geçmişe ya da alternatif bir dünyaya gittiklerini düşünüyoruz. Ellerindeki şeyler de bu işlemlerinde yardımcı olan aletler olabilir. Açıkçası ben Cap’in eski kostümü üzerindeyken Ant-Man ve yaşlı Tony ile beraber olmasına başka mantıklı bir açıklama getiremiyorum…

BELKİ de Winter Soldier filmindeki gibi eski kostümünü giyinmeye karar vermiş olabilir.. Fakat böyle yaşandığını düşünürsek hala Thor’un saçlarının neden uzun olduğu gibi bir soru aklımıza gelmeye başlar.. :p Kim bilir.. Belki de sadece bir flashbacktir..

 

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.