Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Arrow’un 5.sezonun o çılgın bitişinin ardından baya birşeyin değişeceğini hepimiz tahmin etmiştik. Ama bu değişim tahmin ettiğimiz gibi olmayabilir. Çünkü 6.sezon değişikliklerini karakter arasındaki ilişkiler üzerine yoğunlaştıracak. Yani fazla bir ölüm de göremeyebiliriz.

Ama kesin olan birşey varsa bu da Oliver ve Diggle arasındaki ilişki olacak. Bunca zaman boyunca hep düz çizgide ilerleye bir ilişki görsekte bu sezon oraya baya değinmişler.

Stephen Amell yaptığı açıklamada ikisi arasındaki ilişkinin belli noktalarsa baya değiştiğini, zaten Diggle için durumların baya farklılaştığından bahsetti:

“Geçen gün baya ilginç bir sahne çektik. Belki bir flashback’ti bilmiyorum ama baya tersine dönmüş bir Oliver-Diggle diyaloğuydu. Kendimi sanki Diggle’ı oynuyor gibi hissettim ve baya havalıydı.”

“Diggle içinde durumlar baya değişiyor, sanırım birşey kaybedecek. Ve bu onu etkileyecek. Ama Oliver sonradan ona önceden ihtiyacı olmadığı kadar ihtiyacı olduğunu farkedecek. Aralarında bir usta-çırak ilişkisi vardı.”

Açıkçası yeni sezondan ne bekleyeceğimi bilmiyorum ama son sezon finalini sevmemiştim. Belki de diziye yeni bir soluk ilgimi gerçekten çekebilir.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.