Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Son yaşanan birkaç olaydan biri olarak, yakında çıkacak olan ”Ant Man and The Wasp” filminin yönetmeni Peyton Reed, Wonder Woman filmi için özel yapılan bu ”kadınlara özel seans” olayıyla baya eğlenmişe benziyor. dikkat et Peyton, tehlikeli sularda yüzüyorsun:)

Wonder Woman’ın ilk kadın odaklı süperkahraman odaklı süperkahraman filmi oluşu ve bir bayan (sakin olun) tarafından yönetilen ikinci süperkahraman filmi oluşunu kutlamak adına, Alamo Drafthouse sinemaları kadınlara özel olacak bir seans gerçekleştirdi. Tabiki de bu birçok erkeğin hoşuna gitmedi, ana konu ise şuana kadar hiç sadece erkeklere özel bir seans yapılmamış olmasıydı.

Tüm bunlara cevap olarak Alamo sineması ise ”Sadece erkeklere özel bir seans yapmamış olsakta, birkaç yıl önce Entourage filmini yaptık… Zafer!!!” şeklinde cevap verdi. Olayı tam olarak kavramış değilim o film içinde bu tarz birşey yapılmamış, veya hiç ilgi görmemiş olacakki internette bu konuyla ilgili birşey yok.

Gel gelelim yönetmen Peyton Reed’e, kendiside bu olaya tepki gösterenlerden ve bunu twitter’da olabildiğine komik bir şekilde yapmayı başarmış:

Peyton Reed: ” Ben Antman and The Wasp filmi için sadece karıncalara özel bir seans yapana kadar bekleyin.” 🙂 (Çaktırmayın mantıklı aslında, Arı filmi içinde arılara özel seans yaptınmı gelsin paralar!!!)

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.