Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

2015 Senesinde Ant-Man filmi vizyona girip ortalama bir not olan 7,3/10* alarak bizlere komediyle karışık bir deneyim sunarak aynı zamanda Ant-Man’in MCU’ya katılmasını sağlamıştı.

En son kendisini Captain America: Civil War filminde hava alanında yapılan efsane dövüşte görmüştük. Takımı karşı takıma yenildikten sonra devlet tarafından süper güçlü kişileri hapsetmek maksadıyla tasarlanan ve “Raft” ismi verilen bir hapishanede tutuklu olarak bulunurken neredeyse Steve Roger’ın ekibinin tamamını Steve Roger serbest bırakmıştı. Neredeyse diyorum çünkü Infinity War filminde Clint Barton ve Scott Lang’in bir anlaşma yaparak ev hapsini kabul ettiklerini görmüştük.

Marvel, Avengers takımında aile babası olan tek kişi onlar oldukları için muhtemelen bu ikiliyi aile hapsine bırakmış ve onların ailelerine ne kadar bağlı olduklarını göstermişlerdi ve bu da onları neden Infinity War filminde göremediğimizi açıklıyordu.

Hepsi iyi hoş ama Scott Lang’in filmde birkaç saat boyunca ev yaşantısını görmek bizim için hayal kırıklığı yaratacağı için Ant-Man ve Wasp’ı “team-up” olurken göreceğiz fakat bunun yaşanabilmesi için birilerinin ev hapsinden kaçması gerekecek gibi gözüküyor.

Herşeyi özet geçip konuya hakim olmanızı sağladıysak asıl konuya geçelim; Bu adam nasıl ev hapsinden kaçacak?

En son yayınlanan fragmanda insan boyutunda bir karıncanın bir bateriyle uğraştığını görsekte mini minnacık bir detayda görüyoruz ki orada bieri düşünmekten alıkoyamıyor, baterinin en büyük parçası yok ve kenarda garip bir parça var.

Bu bilgiler ışığında Ant-Man’i ev hapsinden bir karıncanın kaçırdığı en büyük ihtimal.

Bunlar aklımıza yatmışken fakat bu defa akla başka bir soru geliyor: Madem ev hapsinden kaçması bu kadar kolaydı, neden Thanos gezegene gelince onu durdurmak için neden gelmedi, yani kim evrenin yarısını yok etmek isteyen Thanos’tan daha büyük bir tehdit olabilir? Tüm bu soruların ve diğer hepsinin cevabını film çıkınca öğreneceğiz fakat şimdilik esen kalın!

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.