Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Kaç zamandır bekliyorduk açıkçası. İlk filmi çok matah olmasa da izletti. Benim bu filmden gereksiz bir umudum var. Çok zorlamadan güzel ve iç tutarlılığa sahip bir film bekliyorum.

Son zamanlarda kostümler ve yeni afişler görücüye çıkmıştı. Şimdi ise karşımızda filmin az çok dokusunu anlayabileceğimiz bir trailer var. Mavel stüdyoları Infinity war ve sonrası için filmleri hakkında çok fazla bilgi vermekten kaçınıyorlar aslında. Yinede bu durum sayesinde spider-man da yaşadığımız çok fazla bilgi sorununu yaşamayacak gibiyiz. Ben şahsen hakkında yazmak zorunda kalmadıkça ne ant-man and the wasp ve de black phanter fragmanı izleyeceğim. Çünkü ikisi de ilgimi çekti ve sürprizin bozulmasını istemiyorum.

Bu filmin bir önemli noktası de ilk filmde ellerindeki teknoloji gizli kalmıştı ancak civil war’dan sonra tüm dünya bu teknolojiyi gördü ve bu durum sonucunda artık kameraların ve setlerin hareket etme şansları arttı. oyuncular film hakkında çok fazla ve güzel şey söyledi. Yeni marvel filmleri çok tartışılsa da bu filme karşı bir sempati besliyorum. Bakalım neler olacak.

Lafı çok uzatmak niyetinde değilim buyurun fragman. Yorumlarınızı da yazarsanız size daha güzel işler çıkarabilirim.

Yazar Hakkında

2 kere gittim 3 kere geldim.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.