Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Yazıma başlamadan önce üzerimizde emeği geçen bizi koruyup kollayan tüm annelerimize teşkkür ederiz ve Geekhane ekibi olarak her annenin Anneler gününü kutlarız. Tüm Anneler Süper Kahramandır.

Bir kadının en büyük ikilemlerinden biri kariyer-çocuk sıkıntısıdır genelde. Fakat Dünyayı korumak gibi bir iş olunca bu ikileme girmek mümkün olmuyor. E bazı karakterlerimizde bu iki işi birlikte götürüyor. Gelin onlara değinelim…

Susan Storm : Fantastic Four’un kadın üyesi , namı değer görünmez kadın. Kendisinin Mr. Fantastic’den doğma oğlu Franklin Richards ve Kızı Valeria Richards olmak üzere 2 evladı var. Yalnız bunlar kozmik güçlere sahip çocuklar olup ikisi birlikte evrenin en güçlülerinden olunca yaramazlık biraz daha fazla olabilir belki.

Jessica Jones : Kendisi gibi güçlü kocası Luke Cage’den olma kızı vardır kendisinin. Hem annelik hem süper kahramanlık işlerini aynı anda yürütmüş yetenekli ve bir o kadar güçlü kafınlarımızdandır. Ayrıca hamilelik ve doğum sırasında kendisi baya zorlamış kızı alternatif bir evrende kalkanı alıp Captain America’lık bilr yapmıştır.

Leia Skywalker : Yeni seride biricik prensesimizin anne olduğunu bilmeyen kalmadı. Ama kendisi muhtemelen bu listedeki en yorulan annelerden biri mağlum karanlık tarafa geçmeye çalışan , dede fanboyu bir ergenle baş etmek zor olmalı. Hem asilere liderlik yapıp birde ergen annesi olduğu için kendisini tebrik ediyor ve kolay gelsin diyoruz.

Lastik Kadın : İncrediblesler’in belkide en aklı başında üyesi. Havalı bir koca birbirinden güçlü 3 çocuk ve birde kahramanlıkla baş etmeye çalışan lastik kadına helal olsun diyoruz.

Bonus: Harley Quinn; Evet birde süper kötü ekleyelim. Kendisinin Joker’in bile haberi olmadığı Joker’den olma bir kızı var efendim.

Evet sevgili geekler listemiz bu kadar. Başta da dediğimiz gibi her birimizin annesi bu listedekilerin yanında bin kat daha kahraman. Şimdi gidin ve bir kez annenize sarılın derim. Kendinize iyi bakın diyor iyi günler dileyip tüm annelerin anneler gününü kutlarız…

– Geekhane Ekibi

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.