Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Black Panther filmi, en son Avengers: Age of Ultron filminde görünen Ulysses Klaue’nın (Andy Serkis) dönüşünü de içerecek ve bu sefer paralı askerimiz Wakandalılar ile çatışmaya girecek. Collider ile yaptığı röportajda, Serkis Klaw’ın MCU’daki son görülmesinden beri neyin peşinde olduğuna ve  Wakanda’nın gizli ulusuyla olan ilişkisine ışık tuttu.

Serkis, Klaw’ın Age of Ultron‘dan bu yana ne yaptığını açıkladı:

”Pekala, o aslında dünyada büyüklü küçüklü kargaşalara sebep olup duruyor. Silah satan bir iş adamı olduğu kadar zeki birisi de. İzlerini kapatmayı başarıyor. Dünyanın dört bir yanında, farklı yerlerde onun için çalışan bir paralı asker ordusu var ve tavşan deliği gibi bir yerde kaybolup başka bir yerde görünebilir. Gayet zeki, fakat bir o kadar da bitkin.”

Kral T’Challa’yı tahttan indirmeye çalışan Klaw ve Erik Killmonger ortak ilgi alanlarına sahipken, Serkis iki muhalifin de birlikte çalıştığını söylemek konusunda biraz çekingen.

”Klaw gerçekten kimseye güvenmiyor ya da kimseyle çalışmıyor; o kendi başına çalışır. İnsanlarla anlaşmalar yapıyor, etkileşimde bulunuyor, ama hiçbiriyle ittifak ya da bağlılık kurmuyor. Sonuç olarak, o bir nevi yalnız kurt. Dünyanın neresinde olsa orada beliren bir grubu var. Yani o ve Killmonger birlikte çalışmıyor.”

 

Klaw ve Black Panther’in daha önce yollarının kesiştiğini onaylamadan önce, Serkis Klaw’ın Wakanda ile olan tarihini anlattı:

”Wakanda ile özel bir ilişkisi var. Onunla sevgi/nefret karışımı bir ilişkiye sahip, gerçekten. Şüphesiz Wakanda ile ilgili daha önce kimsenin keşfetmediği şeyleri keşfetti, ve biz de bu filmde bunu keşfedeceğiz. Dışarıdan Wakanda’nın içine sızan birkaç kişiden biri ve bunun hakkında oldukça fazla şey açığa çıkarıyor.”

Ryan Coogler tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Chadwick BosemanMichael B. JordanLupita Nyong’oDanai GuriraMartin FreemanDaniel KaluuyaAngela BassettLetitia WrightWinston DukeFlorence KasumbaSterling K. Brown, Andy Serkis ve John Kan bulunuyor.

Black Panther 16 Şubat’ta sinema salonlarındaki yerini alacak.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.