Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Hatırlarsınız ki geçen sene gene bu aylarda yayınlanan Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin after credits sahnesinde Adam Warlock’un evrende olduğunu öğrenmiş olduk. Bunun üzerine Infinity War’ın da geçip gitmesi ile beraber aklımızda Adam Warlock ile ilgili bir çok fikir daha şimdiden dolaşmaya başlamıştı ki Joe Russo tüm bu fikirleri ağzımıza tıkamayı başardı..

Guardians of the Galaxy Vol 2.’nin after creditsinden bir sahne. Kapsülün içindeki Adam Warlock.

Comicbook isimli haber sitesine yaptığı sert açıklama ile nokta koymayı başaran Joe Russo, film ve genel olarak evren hakkında birçok fikir edinmemizi sağlamış gibi görünüyor:

Evet, bizim hikayemizde Adam Warlock olmayacak. Bakın daha önce de milyonlarca kez söylediğimiz gibi bizim işimiz Marvel Sinematik Evreni’nin hikayesini anlatmak. Çizgi roman hayranı olduğumuz için direkt olarak çizgi romanları uyarlamak değil. Bir yönetmen olarak daha önceden uyarlanmış bir hikayeyi anlatmakla ilgilenmiyorum. Eğer hikayedeki tüm olayları biliyor olsaydım filme neden gitmek isterdim ki? Biz izleyicilerimizi şaşırtmaya ve 10 yıl önce Iron Man ile başlattığımız hikayeye devam etmek istiyoruz.

Aslına bakarsanız Adam Warlock, çizgi romanlarda Ruh taşı ile olan münasebetinden dolayı Thanos’a karşı koyabilecek sayılı karakterlerden birisiydi ancak Joe Russo’nun yaptığı açıklamalardan anladığımız kadarıyla Marvel ekibinin Adam Warlock hakkında farklı planları var gibi görünüyor.(Aslında Marvel’dan çok James Gunn’ın farklı planları varmış gibi görünüyor ama neyse…)

bu arada: evet, bu yeni filmde Adam Warlock olmayacak ancak Infinity War filminde sadece adı geçen Ant-Man ve Hawkeye gibi karakterleri tekrar görme fırsatına erişeceğiz… Yeni filmin (kesin olmamakla beraber) gelecekte geçtiğini de düşünürsek çok farklı bir hikayenin bizlerle olacağı konusunda emin olabiliriz :p

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.