Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Uyarı : Yazımız Avengers Infinity War filmi hakkında sağlam SPOİLER içermektedir.

Evet dostlar Infinity War’ı izledik ve çoktan 4. Film için sabırsızlanmaya başladık. 3. Film bizim için sağlam bir film oldu kafada bir sürü cevaplanmayı bekleyen soru ve yüremiğizde ancak 4. Filmle kapanacak bir korkuya sebep oldu. Her ne kadar yönetmenlerin Avengers 4 Infinity War’ın devam filmi olmayacak deselerde durum buyken tek umudumuz ve o büyük sonun düzelmesi Avengers 4’e bağlı. Sürekli Avengers 4 diye bahsediyoruz çünkü filmin ismi ” Spoiler ” teşkil ettiğinden dolayı henüz açıklanmadı. Fakat geçenlerde Russo Biraderler 4. Filmin isminin henüz fanlar tarafından bulunamadığını ancak yapılan tahminlerden orjinal isme en yakın tahminin ” Avengers : Forever ” olduğunu açıkladı.

Avengers : Daima … İlk okuduğumda aklıma duygusal bir yön gelmedi değil. İnsana sanki son Avengers filmi olup sonrasında kalbimizde yaşayacak Avengers takımı hissiyatı uyandırsada umarız bize ağır bir darbe vurmazlar. Çoğumuz Infinity War’da kaybettiklerimizin gerçek kayıplar olmadığını düşünsekte gerçek anlamda kayıplar vereceğimiz isimsiz 4. Avengers filmi 3 Mayıs 2019 da bizlerle buluşacak.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.