Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

 En İyi Film

Kazanan: The Shape of Water

Call Me By Your Name

Darkest Hour

Dunkirk

Get Out

Lady Bird

Phantom Thread

The Post

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Yönetmen

Kazanan: Guillermo del Torro, The Shape of Water

Christopher Nolan, Dunkirk

Jordan Peele, Get Out

Greta Gerwig, Lady Bird

Paul Thomas Anderson, Phantom Thread

İyi Erkek Oyuncu

Kazanan: Gary Oldman – Darkest Hour

Timothée Chalamet

Daniel Day-Lewis

Daniel Kaluuya

Denzel Washington

En İyi Kadın Oyuncu

Kazanan: Frances McDormand  – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Sally Hawkins

Margot Robbie

Saoirse Ronan

Meryl Streep

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Kazanan: Sam Rockwell (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

William Defoe (Florida Project)

Christopher Plummer (All the Money in The World)

Woody Harrelson (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Richard Jenkins (The Shape of Water)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Kazanan: Allison Janney (I, Tonya)

Mary J. Blige (Mudbound)

Lesley Manville (Phantom Thread)

Laurie Metcalf (Lady Bird)

Octovia Spencer (The Shape of Water)

En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı

Kazanan: Darkest Hour

Victoria & Abdul

Wonder

En İyi Kostüm Tasarımı

Kazanan: Phantom Thread

Beauty and the Beast

Darkest Hour

The Shape of Water

Victoria & Abdul

En İyi Belgesel Film

Kazanan: Icarus

Abacus: Small Enough to Jail

Faces Places

Last Men in Aleppo

Strong Island

En İyi Ses Miksajı ve Kurgusu

Kazanan: Dunkirk

Baby Driver

Blade Runner 2049

Shape of Water

Star Wars: Last Jedi

En İyi Yapım Tasarımı

Kazanan: The Shape of Water

Beauty and the Beast

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

Yabancı Dilde En İyi Film

Kazanan: A Fantastic Woman

The Insult

Loveless

On Body and Soul

The Square

En İyi Kısa Animasyon Film

Kazanan: Dear Basketball

Garden Party

Lou

Negative Space

Revolting Rhymes

En İyi Animasyon Film

Kazanan: Coco

The Boss Baby

The Breadwinner

Ferdinand

Loving Vincent

En İyi Görsel Efekt

Kazanan: Blade Runner 2049

Guardians of The Galaxy Vol. 2

Star Wars The Last Jedi

War for the Planet of the Apes

Kong: Skull Island

En İyi Kurgu

Kazanan: Dunkirk – Lee Smith

Baby Driver – Jonathan Amos & Paul Machliss

I, Tonya – Tatiana S. Riegel

The Shape of Water – Sidney Wolinsky

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – Jon Gregory

 

En İyi Kısa Belgesel

Kazanan: Heaven is a Traffic Jam on the 405

Edith+Eddie

Heroin(e)

Knife Skills

Traffic Stop

En İyi Kısa Film

Kazanan: The Silent Child

Dekalb Elementary

The Eleven O’Clock

My Nephew Emmett

Watu Wote / All of us

En İyi Uyarlama Senaryo

Kazanan: Call Me by Your Name – James Ivory

The Disaster Artist – Scott Neustadter & Michael H. Weber

Logan – Scott Frank, James Mangold, Michael Green

Molly’s Game – Aaron Sorkin

Mudbound – Dee Rees & Virgil Williams

En İyi Özgün Senaryo

Kazanan: Get Out

The Big Sick

Lady Bird

The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Sinematografi

Kazanan: Blade Runner 2049 – Roger Deakins

Darkest Hour

Dunkirk

Mudbound

The Shape Of Water

En İyi Film Müziği

Kazanan: The Shape of Water – Alexandre Desplat

Dunkirk

Phantom Thread

Star Wars: The Last Jedi

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Özgün Şarkı

Kazanan: Remember Me – Coco

Mighty River – Mudbound

The Mystery of Love- Call Me by Your Name

Stand Up for Something – Marshall

This Is Me – The Greatest Showman

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.