Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Infinity War’u izledim, bunu okuyorsaniz siz de izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum, umarım öyledir çünkü filmde spoiler var. UYARILDINIZ

Tabiki filmden sonraki sahneyi anlatırken Nick Fury ve Ajan Hill’den fazla bahsetmeye gerek yok. Onların durumunu veya yokolmalarını zaten film kendi açıkladı. Büyük bir kesmin aklında kalan sahne ise Nick Fury’nin gönderdiği mesaj ve çıkan o logo:

Bu logo, bir kesmin bildiği üzere Captain Marvel logosunun ta kendisi, bilmeyenler için logonun kendisini alta koyuyor ve biraz Captain Marvel’dan bahsediyorum.

Captain Marvel Logosu

Captain Marvel Kree’lerce kaçırıldıktan sonra üzerinde deneyler yapılmasıyla güçler kazanmış bir süper kahraman. Ayrıca hava kuvvetlerinde de uzun süre görev aldı.

Güçlerini aldıktan, ve Kree himayesinden kurtulduktan sonra farklı zamanlarda Avengers, Xmen gibi ekiplerle çalıştı, bir aralar Ms.Marvel adıyla tanındı.

Peki sinematik evrenle ilgisi ne diyecekler için, eğer haberleri hiç takip etmiyorsanız karakterin 2019’da filmi çıkacak. 

Captain Marvel / Oyuncu Brie Larson

Ama bu film 90’larda geçecek, filmde Ronan ve Nick Fury gibi isimler buluncak. Yani karakterin Infinity War’da olmadığını falan da bu filmde öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.