Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bildiğiniz üzere Deadpool 2 tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Film, efekt ve bütçe tartışması yüzünden bir yönetmen değişikliğine gitmişti lakin Ryan Reynolds ve Fox ekibi hemen yeni bir yönetmen bulup çalışmalara hızla başlamışlardı ve tabi birkaç hafta sonra da ilk haberler gelmeye başladı: ilk filmin after credit’in den Deadpool 2 de Cable’ın olacağını biliyorduk lakin Colossus ve Domino’yu da filmde göreceğimiz açıklandı. Üstüne de geçtiğimiz haftalarda MCU da Thanos’u canlandıran Josh Brolin’in Deadpool 2 de Cable’ı canlandıracağı açıklandı. Deadpool 2 ile ilgili haberler soğumadan belirli aralıklarla gelmeye devam ederken bugün yapımcı 20th Century Fox’un Deadpool 2 de 3 tane daha karakteri göstereceği haberi geldi. 

Comicbook’un kendi kaynaklarına dayandırdığı haberde, 20th Century Fox’un Deadpool 2’nin after credit sahnesinde Sunspot, Feral ve Shatterstar’ı gösterip X-Force’a yol yapılacağı belirtildi! Eğer bu üç karakteri merak ediyorsanız mini karakter tanıtımları da burada…

Sunspot

Asıl adı Roberto DaCosta olan Sunspot bir nevi ışığı emip karanlıkla bir olabilen çok güçlü ve dayanıklı bir mutant. Bu gücünü ilk defa 14 yaşında, Rio De Jenerio da bir futbol maçı esnasında keşfetti. Daha sonra ise bunu ilk defa bir kabadayıyı haklamak için kullandı. Sunspot’u beyazperde de Adan Canto tarafından X2: X-Men United ve X-Men: Days of Future Past filmlerinde görmüştük.

Feral

Asıl adı Maria Callasantos olan Feral kedi benzeri bir mutant. Kendisi kedi görünümüne, keskin pençelere, gelişmiş duyu ve çevikliğe, etkileyici bir iyileşme faktörüne ve tutuşabilir bir kuyruğa sahip. Ayrıca X-Force’un da aktif bir üyesi.

Shatterstar

Shatterstar sanırım oldukça merak ettiğim bir karakter oldu. Asıl adı Gaveedra Seven olan Shatterstar adı sık sık zaman yolculuğu ile anılan bir mutant. Kendisi Dazzler ve Longshot’ın oğlu lakin zaman çizgisinde atlamalarından dolayı Longshot’ın yaratılışından da sorumlu. İçi boş gümüşsü gözleri olmasının dışında ağırlığı da çok hafif. X-Force’a katılması ise Cable ile yolculuğu esnasında Mojo tarafından saldırıya uğrayan X-Force’a yardım etmesi sayesinde oluyor.

Deadpool 2, 1 Haziran 2018 de sinemalarda!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.