Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Son zamanlarda sosyal medyaya büyük damga vuran isim 13 Reasons Why olmuştu. Bir kitap uyarlaması olarak önümüze çıkan dizi, kitabın yazarı Jay Asher tarafından çok beğenilmişti. Hatta kendisi kitap olmasa bile ikinci sezonu görmek istediğini belirtmişti. Dizide, Clay’in en yakın arkadaşı olan Tony’i canlandıran Christian Navarro birkaç açıklamada bulundu.

Christian Navarro’nun genellikle televizyon alanında karşımıza çıktığını belirteyim. Çünkü dizi ve film oyunculuğu apayrı şeyler. Yani haberi okurken “Acaba rolün altından kalkabilir mi?” diye düşünürken bu dediğimi göz önünde bulundurun.

Yakın zaman içerisinde Navarro, GeekFeed’e verdiği bir ropörtajda süper kahramanları çok sevdiğini ve bir filmde süper kahraman canlandırmak istediğini söyledi. Navarro’nun konuşması şöyle;

Kesinlikle böyle bir franchise’ın içinde olmayı çok isterim. Senaryo doğru olursa, hikaye iyi olursa ve bir insana ihtiyaç duyulursa kesinlikle rol alırım.

DC Comics evreninden hangi kahramanı canlandırmak istediği sorulunca Navarro hemen cevap vermekten kaçınmadı.

DC Comics’te bir karakteri canlandırmak istesem-gerçekçi opsiyonları göz önünde bulundurarak- herhalde bu Blue Beetle olurdu. Fakat bir Teen Titans üyesini de kesinlikle canlandırmak isterim. Dışarıda bunun için bir çok seçenek var ama henüz bunu yapan insanlarla tanışmadım. Böyle bir şeyi yapmaktan gerçekten zevk alırım. Sadece hayalim gerçekleşmesi için ilgili olmalıyım.

Bunları söylemesine rağmen Navarro’nun asıl isteği bir MCU karakterini canlandırmak. Hatta hangi karakteri canlandırmak istediğini söylemekten hiç çekinmedi.

İstediğim karakteri oynayabilir miyim? O zaman bu her şekilde Iron Man olurdu. Eğer Robert Downey Jr. rolü bırakırsa hemen onun yerine geçerim. Iron Man nasıl olsa en sevdiğim karakter.

Bence sen biraz uzaklaş o toplardan Navarro. Yani saydığın karakterlerden hiçbiri sana uygun değil. Hele hele senin Iron Man olman hepimizi Hannah Baker’a çevirir ve tek kaset sen olursun.
Eee siz ne diyorsunuz okurlar? Sizce Navarro saydığı bu karakterler için uygun mu?

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.