Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa
DİKKAT! Yazımız filmi henüz izlememiş olanlar için spoiler içerebilir. Sonra vay efendim ben görmedim bilmiyordum demeyiniz lütfen.

Bildiğiniz üzere Infinity War‘da Thanos bir çok insanı öldürdü. Loki ve Heimdall, Sonsuzluk Taşları’na sahip olmadan ve Gamora ve Vision ise Sonsuzluk Taşları’nı elde etmek için Thanos tarafından öldürüldüler. Daha sonra, Sonsuzluk Eldiveninde toplanan altı taşla birlikte, Thanos parmaklarını şıklattı ve evrenin yarısı yok oldu. Evrenin yarısı yok olunca Avengers ve Guardians of the Galaxy takımlarının büyük bir kısmı da ortadan kayboldu. Bu durum hem çarpıcı bir son oldu hem de Avengers 4 filmi için önemli bir olaya vesile oldu.

Thanos ‘evrende dengeyi sağlarken’ bu olaya şahitlik edenler dışında takıma fayda sağlayabilecek birkaç kahraman daha var.

Nick Fury, ortadan kaybolmadan önce Captain Marvel’e bir tehlike çağrısı gönderebildi ve Hawkeye’ın ise  başka yerlerde olduğunu biliyoruz. Bu yaz filmleri çıkacak olan Ant-Man ve Wasp’i de gözden kaçırmayalım.

Bu konuya da bir açıklık getirmek için Avengers 4‘te görünmesi muhtemel kahramanların (orijinal Avengers kadrosu hariç) bir listesini hazırladık.

1- Rocket Raccoon (Tavşan)

2- Nebula

3-War Machine (Rhodey)

4- Okoye

5- M’Baku

6- Ant-Man

7- Wasp

8- Captain Marvel

9- Wong

10- Shuri

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.